ngbc-logo-2x-302x127px

Norwegian Green Building Council
Org.nr 996 347 133

Besøksadresse: Kongens gate 1, 0153 Oslo
Postadresse: Pb. 337, Sentrum, 0101 Oslo

Epost: post@ngbc.no
Faktura sendes til: ngbcfaktura@tandem.as
Spørsmål av teknisk art sendes tiltech@ngbc.no
Spørsmål vedrørende sertifisering av BREEAM-NOR prosjekter sendes til: sertifisering@ngbc.no
Spørsmål vedrørende BREEAM Communities sendes til: communities@ngbc.no
Spørsmål vedrørende BREEAM In-Use sendes til: In-use@ngbc.no

NBGC har intresseorganisasjoner i Rogaland, Hordaland og Midt-Norge. Interesseorganisasjonene har etablert lokale kontaktnettverk for bedrifter og personer som jobber med BREEAM-NOR.

BREEAM Support Rogalandrogaland@ngbc.no

BREEAM Support Hordaland: hordaland@ngbc.no

BREEAM Support Midt-Norge: midt-norge@ngbc.no

Administrasjonen

Foto: Elisabeth Kallinen

Kjersti Folvik
Daglig leder
+47 996 04 330
kjersti.folvik@ngbc.no

Foto: Elisabeth Kallinen

Anders Nohre-Walldén
Utviklingssjef
+47 932 34 955
anders.nohrewallden@ngbc.no

Foto: Elisabeth Kallinen

Magnus Gevelt
Utvikling
+47 930 20 310
magnus.gevelt@ngbc.no

(Kontakt for spørsmål vedr. BREEAM In-Use, BREEAM Bespoke – ta kontakt på hhv. in-use@ngbc.no og bespoke@ngbc.no)

Foto: Elisabeth Kallinen

Sabrina Risem
Administrasjonskonsulent
+47 986 61 994
sabrina.risem@ngbc.no

(Kontakt for spørsmål vedr. faktura og kurs)

Foto: Elisabeth Kallinen

Mari-Anne Mørk Reilly
Kommunikasjonsansvarlig
+47 990 49 834
mari-anne.mork@ngbc.no

Foto: Elisabeth Kallinen

Teresa Ribu
Teknisk BREEAM-koordinator og utdanninsgansvarlig
+47 413 10 003
teresa.ribu@ngbc.no

(Kontakt for spørsmål av teknisk art – ta kontakt på tech@ngbc.no)